Si vols que ens coneguem

New Business MAD
Jorge Solís
jorge@after.green

Madrid
C. Velázquez 46, eA. 3º
28001
madrid@after.green
+34 91 360 45 71

New Business BCN
Alexis Ferran
alexis@after.green

Barcelona
C. Morales 40, Bajos
08029
barcelona@after.green
+34 93 284 85 20

New Business VAL
Jordi Duran Viladomat
jordi@after.green

Valencia
C. Sorní 8, eA, 1º 2
46004
valencia@after.green
+34 96 381 66 10

Si et ve de gust treballar amb nosaltres

Dona un cop d’ull a les ofertes
de feina disponibles.
Permanentment estem
buscant nou talent.

Recursos Humans
talento@after.green

Així mateix, si desitges rebre informació sobre acords estudiantils o altres qüestions relacionades amb l’entorn laboral.

Per a qualsevol altra cosa que desitgis

Direcció de Comunicació i PR
Natalia Pla
comunicacion@after.green

Ofertes professionals

Madrid

Ejecutiu Senior de Comunicació i PR

Trainee Comunicació i PR

Supervisor de Comptes

Ejecutiu de Comptes

Copywriter Creatiu

Director d’Art

Barcelona

Supervisor de Comptes

Ejecutivo de Comptes

Copywriter Creatiu

Director d’Art

Valencia

Ejecutiu de Comptes

¿Alguna és del teu interés? Escriu-nos a info@after.green